O firmie

Jesteś tutaj:

  1. Start
  2. O firmie

WIND-POL Sp. z o.o. jest firmą windykacyjną działającą na rynku polskim, słowackim oraz czeskim (WIND-POL s.r.o.), ukierunkowaną na wszechstronną obsługę rynku finansowego. Spółka wykonuje usługi na terenie EU oraz reszty Europy włączając Ukrainę, Turcję i Rosję.


Dzięki doświadczeniom naszego zespołu, sięgającym 1997 roku jesteśmy w stanie realizować zlecone nam zadania na wysokim i profesjonalnym poziomie. Działania operacyjne prowadzone są na terenie kraju i realizowane poprzez sieć filii szybkiego reagowania (Wrocław, Poznań, Gdańsk), bazując na profesjonalnym personelu, specjalizującym się w tej dziedzinie od wielu lat. Od roku 2005 firma rozszerzyła działalność o usługi związane z magazynowaniem oraz sprzedażą przedmiotów pochodzących z windykacji, w związku z zapotrzebowaniem kontrahentów oraz sukcesywnym rozwojem firmy. Głęboka znajomość rynku i doświadczenie w kontaktach z niesolidnymi klientami, pozwala nam na odpowiednie dostosowanie techniki działania do każdego przypadku, w sposób, który pozwoli minimalizować koszty i optymalizować zyski naszych Zleceniodawców.

Pełna współpraca i koordynacja działań ze Zleceniodawcą prowadzi do skrócenia czasu realizacji zlecenia nawet do kilku dni od daty jego otrzymania. Zachęcamy do prowadzenia przez naszą firmę kompleksowej windykacji, co pozwoli Państwu znacznie ograniczać koszty prowadzenia windykacji, jak również skróci czas prowadzenia powierzonej nam sprawy.


Nasze działania ukierunkowane są na kompleksowość proponowanych usług,
co zdecydowanie obniża ich koszty.


 

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =